Jedinečné složení tohoto výrobku nemá na českém trhu konkurenci. MAXITHERM SILIKON zajišťuje skutečně dlouhodobý antikondenzační a tím protiplísňový efekt. Navíc přidává extrémní prodyšnost, dosažitelnou pouze u silikonových nátěrů. Díky kombinaci vysoce účinného a kvalitního sklokeramického plniva a prodyšné báze s vysokým podílem silikonové emulze MAXITHERM SILIKON:

  • eliminuje tepelné mosty
  • odstraňuje plísně i samotnou příčinu plesnivění - kondenzaci vlhkosti na zdi
  • zabraňuje tvorbě plísní a řas
  • je vodoodpudivý, zabraňuje průniku atmosferické vlhkosti do fasády
  • snižuje vlhkost zdiva a zvyšuje jeho tepelný odpor
  • je vysoce prodyšný/paropropustný

 

MAXITHERM SILIKON účinně a dlouhodobě brání tvorbě plísní a řas. Má vysokou odolnost vůči průmyslovým škodlivinám, UV záření a povětrnostním vlivům. Vyznačuje se minimální špinivostí a dlouhou životností. Obsahuje ty nejúčinnější ochranné látky v pevné formě, které se neuvolňují do ovzduší a dlouhodobě zůstávají a působí v nátěru (tuto schopnost nemá žádná běžná barva proti plísni). Jeho bonusem je jednoduchá aplikace a snadná údržba. Přemýšlíte, jak na plíseň na zdi?  MAXITHERM SILIKON je tou správnou volbou. 

UPLATNĚNÍ V INTERIÉRU
Při aplikaci  v interiéru MAXITHERM SILIKON eliminuje tepelné mosty. Působí dlouhodobě protiplísňově tím, že odstraňuje samotnou příčinu plesnivění - kondenzaci vlhkosti na zdi. Na suché zdi se plísně netvoří. 

UPLATNĚNÍ V EXTERIÉRU
Na fasádách budov zajišťuje MAXITHERM SILIKON nižší emisivitu povrchu - pomalejší uvolňování tepla do okolí. Současně chrání fasádu před UV zářením a povětrnostními vlivy. Zajišťuje vysokou paropropustnost povrchu a je proto vhodný i pro aplikace na fasády historických budov. Na povrchu fasády zabraňuje tvorbě plísní, mechů a řas. Je hydrofobní - vyznačuje se vysokou vodoodpudivostí a nízkou špinivostí tzv. samočistící efekt.

UPLATNĚNÍ V SYSTÉMU SANACE POVRCHŮ NAPADENÝCH PLÍSNĚMI, MECHY A ŘASAMI
V sanačním protiplísňovém systému Maxitherm®zajišťuje MAXITHERM SILIKON poslední, finální vrstvu s vysokou odolností vůči tvorbě plísní a řas. Je unikátní svou prodyšností, hydrofobností a účinným potlačováním růstu plísní, mechů a řas na zdivu. Jeho působení je dlouhodobé a efektivní. 

MAXITHERM SILIKON není pouze barva proti plísni. Umí mnohem víc.

 

Objednávejte MAXITHERM SILIKON  zde.