Dobrý den, musím potvrdit kvalitu vašich výrobků a poděkovat za vaši radu. Před třemi roky jsem provedl aplikaci přesně podle návodu (likvidátor plísní, penetrace, Maxitherm ve třech vrstvách) a od té doby - opakuji je to již tři roky, ani stopa po vlhkosti nebo plísni. A to vše po 10 letech a bezpočtu předchozích oprav, jiných nátěrů, injektáží. 
Děkuji a zdravím
Pavel Motyčák
Dobrý den, je to už dva roky, co jsem si u vás objednal Barvu Maxitherm Silikon na vymalování dětského pokoje. Jsem velmi spokojen, protože splnila moje očekávání a opravdu odstranila problémy s tepelným mostem, vlhkostí a plísněmi. Na základě této pozitivní zkušenosti budu vaší barvou malovat další pokoj.
S pozdravem
Miroslav Konečný, Zborovice
Dobrý den, Objednávám po několikáté Maxitherm na další místnosti. Vyzkoušeli jsme ho před cca 10 lety na západní stěnu v obývacím pokoji z důvodu úniků tepla a výsledek je super. OPravdu je to v místnosti znát. Po další opravě omítek jsme Maxitherm aplikovali v ložnici a dětském pokoji. Když rodičům nepomáhali jakékoli přípravky a úpravy proti plísni v rozích místnosti, vyzkoušeli jsme po konzultaci s p. Vlkovou opět Maxitherm - aplikace podle návodu a zase super. Od té doby (cca 3 roky) se plíseň neobjevila a v místnosti se i oteplilo. Na tyto problémy můžeme Maxitherm vřele doporučit.
Děkuji a přeji víc spokojených zákazníků jako jsme my. 
S pozdravem
rodina Ročkova, Tachov
Dobrý den, váš nátěr jsme použili cca před 7 až 8 lety jako vnitřní nátěr. Bojovali jsme s plísní v dětském pokoji, neustále jsme používali různé protiplísňové nátěry a postřiky, ale bez úspěchu. Až jsem objevila reklamu na váš nátěr. Bydlíme v bytovnce a problém s plísní jsme měli v této jediné místnosti. Od použití vašeho nátěru Maxitherm plíseň zmizela, úplně neskutečné. Všude vás doporučuji, naprosto úžasné, po letech savování naprostý zázrak, který funguje dodnes. 
Děkuji a přeji hezký den.
p. Drcmánková, Loukov

Dobrý den, jsem maximálně spokojený s Vašimi výrobky Maxitherm Silikon. Potřeboval jsem se zbavit plísní
na stěnách a díky Vašim výrobkům se mi to podařilo. Poprvé jsem si u vás objednal před 4lety a od aplikace 
Maxitherm Silikon se plíseň již nikdy neobjevila. Samozřejmě jsem poctivě dodržel technologický postup.
Následně je radost koukat jak jsou stěny nádherně čisté bez jakýchkoli známek plísně.
Postupně s Vašimi výrobky maluji veškeré problematické stěny ve svém domečku a vím, že se zde
již žádné plísně neobjeví. Vřele doporučuji koupi všem, kteří o tomto výrobku uvažují a chtějí se zbavit
plísní ve svých domcích a bytech. Jakmile budu řešit další místnost, zase si u vás Maxitherm Silikon objednám.

Přeji vám mnoho spokojených zákazníků jako jsem já !
Ing. Tomáš Kupka, Opava
Dobrý den, termoizolačním nátěrem Maxitherm máme natřený panelový dům horolezeckou technikou již od
července 2009. Dům je v celkovém pohledu stále velmi pěkný. Fasáda je chráněná proti povětrnostním vlivům,
v zimě neprochládá, v létě se nepřehřívá. Za celou skoro 10-ti letou dobu se nám na stěnách v bytech ani ve
sklepních prostorách neobjevila plíseň. V zimním období i když žijeme v podhůří Jeseníků nemáme v bytech
pocit chladu. Můžeme vřele doporučit všem paneláčníkům, je to super - jděte do toho.
p. Václav Blažek, předseda SVJ, Bruntál
Dobrý den paní Vlková, chtěla jsem vám moc poděkovat za radu, kterou jsem převedla do praxe. Vůbec jsem 
netušila, že se tím zbavíme problémů s plísní, které u nás přetrvávaly několik let. Už jsem nedoufala, ale s
vaší odbornou radou jsem provedla poslední pokus. Přesně podle vašich pokynů jsem provedla sanaci a nátěr
maxithermem. Je to již přes rok, kdy jsem si to objednala a provedla. Nemohu tomu ani věřit, ale funguje to.
Plíseň nikde. Jste opravdu skvělá a na svém místě. Po letitém boji s plísní moc a moc děkuji. A jakmile budu
po letech malovat, tak opět zase jen maxitherm. Díky díky díky.
p. Hana Francová,

Dobrý den, Váš produkt Maxitherm používáme již přes 8 let, zatím jsme nemuseli znovu malovat, jedná se o super trvanlivou záležitost. Děkuji Kraus 

p. Martin Kraus, Ústí nad Labem

Dobrý den paní Vlková, chtěl bych vás informovat, že i po 5 letech od realizace opravy fasády našeho bytového domu, které byly v závěru opatřeny vaší penetrací a vaším termoizolačním nátěrem Maxitherm Silikon, je fasáda stále v pořádku. Je čistá (nešpiní se), je vodoodpudivá a prodyšná. Dokladem je i to, že přestože jsou na celé budově osazena kvalitní (a velmi dobře těsnící) plastová okna, tak se v bytech neobjevily plísně. Všichni vlastníci jsou spokojeni, že jsme se jako SVJ rozhodli pro finální úpravu fasády použít vaše výrobky.

S pozdravem za naše SVJ Ing. Oldřich Tikal, předseda SVJ

p. Tikal, Praha

Dobrý den, asi před 5 lety jsme použili v bytě vaše výrobky - penetraci Maxipen a termoizolační nátěr Maxitherm, s výsledkem jsme naprosto spokojení. Nyní chceme znovu malovat a opět si u vás Maxitherm objednat.

p. Alena Tůmová

Dobrý den, s vaším výrobkem jsem velmi spokojen. 

p. Miroslav Sobotka, Malá Losenice

Dobrý den, asi pře 8 lety jsem natíral stěny ve dvou místnostech bílou protiplísňovou barvou Maxitherm. Musím Vám říci, že opravdu od té doby nemám na stěnách plíseň. Děkuji.

p. Milan Bednář, Holice

Dobrý den, již 20 let bydlíme ve zděném rodinném domku. Před 10-ti lety jsme se rozhodli investovat do nových oken (plastových) neboť stávající dřevěná byla s velkými tepelnými ztrátami. Cirkulace vzduchu u nových plastových oken byla zajištěna mikro-ventilací. Po realizaci výměny oken se nám i přes všechna dodržovaná doporučení o pravidelném větrání začala tvořit plíseň. Prvotně v rozích a následně pak i po kovových konstrukcích stropu a po celém obvodě oken. Savem proti plísni a různými dalšími prostředky se nám podařilo plíseň částečně krátkodobě odstranit, ale agresivní prostředky používané proti plísni měly neblahé následky v podobě koroze na kování plastových oken, nemluvě o nikdy nekončící opravě zdiva (omítky), která po opakovaných postřicích opadávala. Bylo zjevné, že hlavní příčinou tvoření plísní byla zejnéma v zimním období vysoká rozdílnost teplot mezi obývací částí a nezateplenou půdou (střechou). Jelikož zateplení střechy je finančně náročné, hledali jsme alternativní řešení v podobě termoizolačního nátěru. Měli jsme štěstí, neboť se nám podařilo najít společnost Microterm Color se sídlem v Olomouci. Na zkoušku jsme si v roce 2012 objednali 5 kg termoizolační nátěrové hmoty Maxitherm Silikon spolu s penetrací, které jsme aplikovali podle přiloženého technologického postupu (hlavně neředit a nanést potřebné množství). Použití uvedeného výrobku předčilo naše očekávání! Nejenom že za minimální náklady (cca 2000,- Kč) jsme odstranili plísně (což trvá a funguje dodnes), ale dokonce se v místnosti udržuje více tepla! Proto jsme se rozhodli aplikovat termoizolační nátěr Maxitherm Silikon postupně do celého bytu. Objednáváme vždy na stránkách výrobce, dodávka je rychlá a vždy nám ochotně vyjdou vstříc. Úvahy o budoucím využití tohoto nátěru i z venkovní strany na fasádu jsou dle našich dosud nabytých zkušeností zcela na místě. Navíc každému kdo bojuje s plísní a hledá spolehlivé řešení mohu výrobky firmy Microterm Color s čistým svědomím jenom doporučit :-)

p. Hronček, Mimoň

Dobrý den, objednávám Maxitherm na vymalování dalších místností. V těch, které jsem si ním vymalovala již před lety topím podstatně méně a plísně jsou pryč. Super výrobek všem doporučuji. 

p. Soňa Striežencová, Nýrsko

Dobrý den, původním typem Maxithermu máme již 5 let ošetřeny venkovní stěny jedné menší podkrovní místnosti, funguje
bezvadně

p. Hanibal, Benešov

 

Dobrý den,jen pár vět-kdo váhá s koupí Maxithermu,třeba ohledně ceny,která se jeví vysoká a funkčnosti,tak tomu můžu tento nátěr jen doporučit. Opravdu funguje,tam kde byla plíseň- i za nábytkem-tak prostě není,pocitově i skutečně se zvedla teplota v místnosti a konečně STOP plísni,SAVU a zápachu...Skvělá je i komunikace s touto firmou a paní Vlkovou. Šíp,Horní Újezd

p. Šíp, Horní Újezd

 

Dobrý den, nemám na vás žádný dotaz, jen jsem chtěla pochválit Váš výrobek. Bydlím v panelovém domě, kde se po výměně oken objevovala plíseň v místech tepelných mostů ve všech místnostech. Po aplikaci maxithermu silikonu plíseň zmizela a již 3 rokem se neobjevila. Po provedené rekonstrukci kuchyně došlo na některých místech k narušení malby maxithermem a v těchto místech se plíseň v krátké době znovu objevila. Objednávám si opět Váš výrobek, narušená místa musím přetřít. Jsem s ním maximálně spokojená. S pozdravem Dolejšová, Žilina 

p. Dolejšová, Žilina

 

Dobrý den. V roce 2015 jsem se dozvěděl od kamaráda, že existuje nátěr Maxitherm Silikon, který řeší plísně a pověděl mi o principu fungování. Již mnoho let se s tímto problémem potýkám doma a v našem kostele, který je vytápěn pouze 2 x v týdnu, v neděli a pondělí. V místnosti, v sakristii, kde se kněz a ministranti připravují na mši sv., je od začátku topení v r. 2005 stálý "plísňový" problém v jednom rohu uvedené místnosti. Nátěr jsme aplikovali v roce 2015, v květnu na oškrábané a dle návodu připravené zdi. Máme za sebou defacto jednu celou sezónu a jsme nadšeni (já i kompetentní duchovní správce). Já dvojnásob, protože jsem stejné kroky učinil i ve dvou pokojích doma se stejným, 100 procentním efektem. Na 100 procentní efekt je možno reagovat jen 100 procentní pochvalou, což tímto způsobem s radostí dělám. Přeji stejnou radost, jakou můžete mít z výsledků práce ve firmě také ve svém osobním rodinném a společenském životě. S pozdravem Vít Pělucha Třebětice 68 

p. Pělucha, Třebětice

 

Dobrý den, již několikrát jsem využil nátěr Maxitherm Silikon a jsem nadmíru spokojen ve všech směrech. Radek Vrána

Vrána Radek, Přibyslav

 

Dobrý den,rok se sešel s rokem a já bych chtěl pokračovat v započaté práci. S Vaší barvou maxiterm jsem hodně spokojený a tak bych si chtěl objednat další na plochu 40m2 i s penetrací. Děkuji a s pozdravem Hejkal Roman, Morašice 

p. Hejkal Roman, Morašice

 

Dobrý den, vždy po zimě na vás vzpomínáme s velkým vděkem a láskou. Ani nevíte, kolik času a trápení jste nám ušetřili s plísněmi v našem bytě. A také zápachu ze sava, kterým jsme roky zdi stříkali než jsme našli váš maxitherm silikon. Moc moc vám děkujeme za váš výborný výrobek. Manželé Kubínovi

p. Vlasta Kubínová, Olomouc

 

Dobrý den, máte úžasné produkty, které opravdu fungují. Přeji vám vše dobré. T.Krahulec

p. Tomáš Krahulec, Brno

 

Vážená paní Vlková, děkuji za Vaše rychlé informace a snahu pomoci při objednávce termoizolačního nátěru Maxiterm. Již jsem u vás objednávala před 3 roky, protože v odkládacím prostoru RD se vyskytla plíseň. Byla jsem z této situace velmi zoufalá a náhodou jsem objevila vaši firmu na internetu. Ač byl nátěr dražší, objednala jsem jej a ošetřila dle Vašich instrukcí. Nátěr je perfektní a ani po 3 letech se plíseň neobjevila :-) proto nyní objednávám nátěr další i když v šatně a ložnici, které plánuji tímto nátěrem vymalovat plísně nejsou. Líbí se mi, že tento nátěr je termoizolační a navíc omyvatelný a po zkušenostech vím, že opravdu funguje :-) Přeji Vám hodně spokojených zákazníků Markéta Stančíková

p. Stančíková, Drozdov

 

Dobrý den paní Vlková, tak jsem tu "opičárnu" zrealizoval. Parkety v místnosti jsem natřel 2x penetrací a pak 3x maxitherm. Teplota v místnosti je po celou zimu o 3°C vyšší než vloni. Nátěr lze i omývat. Vyrábíte skvělé věci. Zdraví Michal Fořt 

p. Fořt 

 

Vážená paní Vlková, každý den na vás s Vítkem vzpomínáme, jak jste nám pomohla. Vaše výrobky plísně na zdi naší ložnice zlikvidovaly a už se nám tam žádné neobjevily. Posíláme vám malý dárek, od nás z Jablonce ať naše město poznáte. Přeji vám ať se vám daří a hodně úspěchů. Helena Roubínková a Vítek

p. Roubínková, Jablonec nad Nisou

 

Dobrý den, obracím se na Vás za naši školu, jako zákazník, který si již v roce 2012 u vás objednal Maxitherm - termoizolační nátěr, se kterým jsme velmi spokojeni. Nyní bychom chtěli opět zakoupit Váš produkt, který se nám velmi osvědčil a nemůžeme si ho vynachválit. Hezký den. Pospíšilová Jiřina VOŠ obalové techniky a Střední škola, Štětí 

Pospíšilová Jiřina, VOŠ obalové techniky a Střední škola, Štětí

 

Dobrý den, rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti s termoizolačním nátěrem Maxitherm. U našeho rodinného řadového domku jsme se rozhodli pro tuto izolační hmotu ze dvou hlavních důvodů. Za prvé jsme nechtěli řešit zateplení fasády pomocí polystyrenu-nejsem zrovna příznivec této technologie a za druhé vyplynula potřeba ošetřit břízolitovou omítku proti povětrnostním vlivům. Vzhledem k tomu, že se jedná o krajní řadový rodinný domek – 3 obvodové zdi, řešíme nátěr svépomocí a postupně, od r. 2013, kdy jsme natřeli/zateplili první – západní zeď. Loni jsme provedli nátěr druhé – východní zdi. A letos vše dokončíme nátěrem třetí - krajní zdi. Při dodržení správného postupu/návodu oceňuji na Maxithermu výbornou přilnavost, krycí vlastnost a především „uzavření“ břízolitové omítky – především když silně prší a navíc nedochází již k drobnému drolení omítky. Současně samozřejmě oceňuji významné snížení nákladů na vytápění a konečně i možnost aplikace svépomocí. S výrobkem jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit. S pozdravem Ing. M. Ureš 

Ing. Ureš, Praha

 

Moc děkuji ..je s Vámi báječná komunikace a spolupráce :-) Nátěr Maxitherm máme v nejrizikovějších místech v domě u nás již asi 2 roky a nemůžu si ho vynachválit, jsme v novostavbě v zatepleném domě s plastovými okny a tvořila se nám v rozích plíseň. Dnes již po použití Maxithermu super ..je po plísni..ještě že na trhu jste.. Krásný den paní Vlková přeji. Zdraví Dvořáčková Martina

p. Dvořáčková, Trhové Sviny

 

Dobrý den, v letošním roce natíráme druhou část našeho bytoveho domu. První etapa 2 100 m2 proběhla před dvěma lety. Nejenom, že fasáda prohlédla, ale výrazně se zlepšily také tepelně izolační podminky vč. ochrany břizolitové omítky. Jsem spokojen i co se týče technického poradenství. Tietz

Ing. Tietz, Ostrava

 

Dobrý den.Objednala jsem si u vás zase maxiterm silikon, protože jsem s ním velice spokojena. Na plísně učinkuje bezvadně. Už mám vyzkoušená 3 balení v různých místnostech bytu a můžu ho vřele doporučit. S pozdravem Pilíšková

p. Pilíšková, Skorošice

 

Hezký den. Musíme vychválit váš výrobek Maxitherm. Stále jsme bojovali s plísní a mokrou zdí v zimních měscích a pořád stejný výsledek,,PLÍSEŇ,, Pak jsme Maxitherm použili v interiéru dětského pokoje a ložnice (v zimních měsících se zde pravidelně tvořila plíseň). Po třech letech po aplikaci plíseň stále žádná. Jsme velmi spokojeni s tímto výrobkem a rozhodli jsme se ho aplikovat i v kuchyni, kde se též začíná objevovat náš nepřítel. Jsme rádi, že jsme se nadobro zbavili plísní a konečně jsme našli výrobek ,který opravdu funguje. Moc děkujeme. Bendovi,Kdyně

manželé Bendovi, Kdyně

 

Dobrý den, už třetí zimu máme váš nátěr Maxitherm v ložnici a plíseň je pryč. V místnosti je o 2 stupně tepleji než v kuchyni a to i přesto, že je ložnice na severní stranu a kuchyň na jižní. Proto jsme se letos rozhodli aplikovat nátěr i do kuchyně. Jsme opravdu spokojeni a můžeme dál doporučit. I paní, kterou jsem z firmy kontaktovala, byla velmi příjemná a ochotná, vše nám vysvětlila a poradila. Takže ještě jednou děkujeme za Maxitherm a hlavně za to, že opravdu funguje. Jana Poschlová 

p. Poschlová

 

Dobrý den, vážení přátelé. Jsem z barvy maxitherm nadšená, po nátěru přikládám do kotle jen polovinu běžné denní dávky pelet. Takže, kdo váháte, zkuste.... rozhodně vynaložená částka se vrátí úsporou topiva. Zdraví Dáša Hrdinová, Mečeříž 25

p. Hrdinová, Mečeříž

 

Dobrý den, už je to čtvrtou zimu co máme váš Maxitherm. Jedním slovem FUNGUJE. Máme ho v ložnici, na verandě a v předsíni, kde všude byla plíseň. Hlavně jedna zeď na verandě byla úplně černá. Díky Maxithermu máme všechno v pořádku, plísně pryč. Posílám objednávku na Maxitherm do zbytku bytu. Tamara Malíková

p. Malíková

 

Příjemný, dobrý večer, velmi rádi bychom se s Vámi chtěli podělit o naprosto úžasnou zkušenost s vaším výrobkem Maxitherm Silikon. Na chalupě v Jižních Čechách jsme v ložnici bojovali 30 let s vlhkou zdí a plísní, protože sousedí s bývalým chlívkem, dnes garáží a zrovna tak doma v Praze se zdí u dvou komínů, nad oknem a u zdi nad podlahou v jedné místnosti. Čistě náhodou nám mamka přinesla článek o vašem výrobku Maxitherm. Velmi podrobně a se zájmem jsem pročetla webové stránky vaší firmy. Také jsem k vám do firmy zatelefonovala, kde mně paní na moje veškeré otázky příjemně, mile a profesionálně odpověděla a hlavně - do nákupu mě netlačila, výrobek do "nebes" nevychvalovala = prostě měla jsem z toho pocit, že si za svojí kvalitou stojíte a víte, že prodáváte fungující výrobek a rozhodnutí je čistě jen na nás! Jelikož v tomto směru jsem velmi nedůvěřivá, že to funguje, zjišťovala jsem si ještě informace u našich kamarádů, známých, kolegů v práci, malířů, zda má někdo již s tímto nátěrem zkušenost. Uspěla jsem, takže to nás posunulo k rozhodnutí, váš výrobek zakoupit, ač se nám zdál zprvu drahý.... Nákup se nám ovšem opravdu vyplatil, protože to skutečně funguje a my jsme velmi spokojeni! Upřímně všem tento nátěr doporučuji,určitě budou spokojeni stejně jako my :-) Jsem astmatička, po těch letech šťastná, že jsme se vlhkosti a plísně konečně zbavili!!!! Zdraví vás a vše dobré přejí Krejčíkovi, Praha :-) 

manželé Krejčíkovi, Praha

 

Dobrý den. Aplikovali jsme loni v létě Maxitherm silikon na silně plesnivějící stěnu v obývacím pokoji.Maximální spokojenost, zeď je po zimním období čistě bílá, bez plísní a to i za nábytkem. Děkujeme. Zejdlová

p. Věra Zejdlová

 

Dobrý den, v loňském roce na podzim jsme zakoupili od Vaší firmy termoizolační nátěrovou hmotu Maxitherm. Po nanesení penetrace a nátěru jsme byli překvapeni účinností Vašeho výrobku,na místech kde dříve jsme měli vždy vlhké zdi a plíseň je zeď po nátěru suchá a bez plísně a to trvalého rázu..Samozřejmně doporučujeme všem. Letošní zima byla velmi dlouhá a vlhká a na ověření účinku vašeho výrobku ideální.Jsme opravdu nadšený a nadmíru spokojený,Váš výrobek velice mile překvapil a můžeme vřele doporučit, je opravdu kvalitní.Potřebujeme se opět zbavit plísně v další místnosti,proto opět objednáváme tento výrobek a to navíc novinku Maxitherm Silikon pro doporučený ještě lepší účinek.Ještě jednou děkujeme a samozřejmně doporučujeme Maxitherm všem, při problémech s vlhkem a plísní. Jsme moc spokojení zákazníci..Velice také chválím paní na telefonu pro podrobné informace o výrobku a pro její vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi. Maximální spokojenost po všech stránkách,je radost zde nakupovat.. Děkuji Dvořáčková M.

p. Martina Dvořáčková

 

Dobrý den ,před rokem jsenm u Vás koupil nátěr Maxitherm a vyzkoušel ho ve svém bytě. Plísně se mi neobjevily a zbytek nátěru jsem dal sestře kde v místech natření plíseň též už není.Díky za velmi dobře fungující výrobek. Velmi chválím jak to funguje. 

p. Skalský, Semily

 

Poděkování Dobrý den, vážená paní Vlková. Moc díky za Vaše rady ohledně Maxitherm silikon. Již loňský rok jsme vyzkoušeli Váš nátěr Maxitherm, navzdory všem známým, kteří tvrdili, že jde o reklamu a stejně to fungovat nebude, musíme po letošní zimě konstatovat, že to funguje 100%, tak jak to popisujete na Vašich stránkách. Provedli jsme tento nátěr v ložnici, kde se topí minimálně a po nátěru Maxitherm nikde ani tečka plísně se za celou zimu neobjevila. Jsme naprosto nadšení a objednáváme dalších 41 kg Maxithermu silikonu, abychom natřeli všechny obvodové zdi. I Pocitově je místnost teplejší, protože teplo se opravdu odráží do místnosti a ne zdí ven.Doporučujeme všem našim známým. Díky za tento Váš výrobek.Mějte se moc hezky a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků. Se srdečným pozdravem Jarmila a Jirka Trnkovi 

Jarmila a Jirka Trnkovi

 

Dobrý den, v měsíci říjen 2012 jsem zakoupila 1 balení 5kg termoizolačního maxithermu silikonu, vše je v naprostém pořádku a jsme opravdu spokojeni, funguje to. Mikešková Marcela, Říčany 

p. Mikešková, Říčany

 

Dobrý den,v loňském roce jsme zakoupili od vaší firmy termoizolační nátěrovou hmotu maxitherm. Byli jsme mile překvapeni účinností vašeho výrobku. Na místě použití jsme měli vždy vlhké zdi a plíseň. Po nanesení nátěru je stěna suchá a bez plísně. Váš výrobek mohu vřele doporučit, je opravdu velmi kvalitní.Z důvodu, že potřebuji zbavit mokra a plísně další místnosti v domě, opět jsem si v letošním roce objednal váš výrobek.Ještě jednou chválíme a vřele doporučujeme MAXITHERM všem, kteří mají problémy jako my s vlhkem a plísní. Jsme s pozdravem vaši spokojení zákazníci Reinerovi z Mělníka

Reinerovi, Mělník

 

Dobrý den, jsme rádi,že jsme dali přednost termoizolačnímu nátěru Maxitherm před zateplením našeho domu polystyrenem. Nátěr jsme dokončili koncem července 2009 a jsme velmi spokojeni s jeho funkcí i vzhledem. Stěny domu jsou chráněny proti povětrnostním vlivům, jsou tepelně izolované a hlavně netvoří se plíseň. Žijeme v podhůří jesenických hor je zde dosti chladné počasí po celý rok, od doby nátěru máme každoročně úsporu nákladů za teplo. Děkujeme a vřele doporučujeme použití nátěru Maxitherm k zateplení domu, opravdu nemá to chybu. Za SVJ Cihelní 5, Bruntál, Václav Blažek 

p. Blažek, Bruntál

 

Dobrý den, postupně natíráme vaším nátěrem pokoje v našem penzionu. Jsme spokojení. Zmizely nám ze zdí dlouholeté plísně (a už se neobjevily) a taky jsou zdi teplejší. Fišerovi

Fišerovi

 

Vážení, aplikoval jsem nátěr Maxitherm na orig.nový lak tlak.nádoby u domácí vodárny.Je to nadoba s pryzovym vakem uvnitř ale vzhledem k rozdilu teplot mi silně kondenzovala kovová priruba u nadoby. Maxitherm jsem na tuto část nanesl několika vrstvami (nešetřil jsem) a výsledek je velmi dobrý - vlhkost nekondenzuje, výborně to funguje a to byl záměr bez složitého izolovaní... S pozdravem Ráž 

p. Ráž

 

Dobrý deň, už som si od vás v minulosti objednával túto farbu a mam snou velmi dobre skusenosti, urobila všetko čo som potreboval. Preto vás ziadam o dalsiu objednávku, objednávka je na Slovensko 

p. Mucka

 

Dobrý den. Konečně máme vyúčtování a mandatorní firma, která nám vede účetnictví vyhledala v archivu dodané teplo za minulá období. Porovnávám topnou sezónu : říjen 2010 – březen 201... spotřeba celkem 1.272,71 GJ měsíční Ø 212,118 GJ říjen 2011 – březen 2012.. spotřeba celkem 1.103,31 GJ měsíční Ø 183, 855 GJ rozdíl o 169,4 GJ méně, což je téměř jednoměsíční Ø spotřeba. Přepočítáno na procenta dělá naše úspora 13,32%. Tolik fakta. Jsme spokojení. S pozdravem Vencl Zdeněk P.S. Můžete použít 

p. Vencl, Mělník

 

Dobrý den, skoro 20 roků jsme měli v ložnici studenou a plesnivou stěnu. Snažili jsme se s tím dělat všechno nic nepomohlo. I nám zplesnivěly zezadu skříně. Maxiterm jsme koupili před 5 lety a stěnu tím natřeli. Teď jsme skříně odstavili a na stěně není vůbec nic. Ani flíček plísně, 5 roků a nic. Je to zázrak. Kdybych to neviděla nevěřím tomu.

p. Neveselá, Brno

 

Dobrý den, vašemu nátěru skládám pochvalu. Maxitherm perfektně funguje i u nás na Šumavě ve vlhkém prostředí. Plísně jsou pryč a zdi nepromrzají. 

p. A. Nováková, Železná Ruda

 

Dobrý den, výborný a spolehlivý materiál. Fasádu domu jsme maxithermem natírali před dvěma lety a výsledek nás překvapil. Funguje výborně, protopili jsme mnohem méně. Chválíme váš výrobek a doporučujeme dál. Přejeme hodně úspěchů.

p. Motáňová

 

Dobrý den, Vlastním část starého bytového domu, ve kterém jsme marně mnoho let bojovali s velmi rozsáhlými plísněmi na zdech po celém bytě. Jako jediné řešení nám bylo odborníky doporučeno dům podřezat, do čehož jsme investovali nemalé peníze, jako i do různých „zaručených“ nátěrů proti plísni. Nic nepomáhalo a plíseň se stále rozrůstala. V TV jsem viděla reportáž o maxitermu. Po prostudování Vašich stránek na internetu včetně referencí jsem se rozhodla tento nátěr objednat a vyzkoušet na nejhorší místnosti, kde jsme měli opravdu černé a mokré zdi od podlahy až po strop. Dnes je to téměř rok po aplikaci nátěru a v oné místnosti by se na zdi nenašel snad ani milimetr plísně , zdi jsou suché a v místnosti je teplota téměř o 3°C vyšší. Je to opravdu zázrak. Doma už máme další balení maxitermu a budeme pokračovat postupně v celém bytě. Doporučila jsem již několika známým, kteří mají podobný problém. Děkuji a přeji Vám co nejvíce spokojených zákazníků. 

p. Alena Halamová

 

Dobrý den, už potřetí objednáváme maxiterm k zateplení vnitřních zdí naší restaurace. Jsme moc spokojení. 

p. Součková

 

Dobrý den, v roce 2007 jsme natřeli fasádu naší čtyřbytovky (cihla 40 cm, povrch břízolitová omítka) termoizolačním nátěrem Maxitherm. Výsledek je naše spokojenost. Zdi přestaly promrzat a spotřeby plynu jsou po nátěru menší než dřív. 

p. Řapek

 

Dobrý den, jsme velice spokojení zákazníci vaší firmy, proto jsme se rozhodli podělit se o naši zkušenost. V roce 2011 jsme zakoupili termoizolační nátr maxitherm. Použili jsme jej v interiéru na nátěr vlhkého zdiva (v zimních měsících se zde pravidelně tvořila plíseň). Po aplikaci je zdivo suché, plíseň žádná. Vynikající výrobek - doporučujeme. Utěšení 

p. Utěšená, Uničov

 

Dobrý den, 16 roků sleduji spotřeby energií na topení v našem domě. Před čtyřmi lety jsme si nechali natřít fasádu barvou Maxitherm. Průměrná úspora od té doby je 18,86% ročně. Považuji to za dobrý výsledek. 

Ing. Formánek

 

Dobrý den,obracím se na Vás s velikou pochvalou.Před zhruba dvěmi roky jsme pod vlivem neutěšené situace našeho ,podotýkám pronajatého bytu zakoupili výrobek Maxitherm v balení 5 kg.V bytě jsme měli vlkost a plíseň,která nám již začala působit i zdravotní potíže.Veškeré výrobky jako Savo atd.v působení selhávaly,nebo působily několik dní a bylo to zpátky. Aplikovali jsme přesně podle přiloženého návodu a vše fakt funguje,výrobek chválíme kudy chodíme a i jsme ho doporučili několika známým,protože odizolování baráku se od majitelů těžko dočkáme. V příloze zasíláme fotku naší původní plesnivé stěny v kuchyni.Děkujeme moc,zdraví 

Trunečkovi, Litvínov

 

Dobrý den, bydlíme v nezatepleném domě v krajním bytě a v rozích dvou místností jsme měli problém se srážením vlhkosti. Ta se později projevila plísní. Příčinou byly tepelné mosty. Na zateplení domu jsme se zatím jako společenství nedohodly a tak jsme hledali nějaké řešení jen pro náš byt. Našli jsme vaší termoizolační barvu a rozhodli se ji vyzkoušet. Rozhodně toho nelitujeme, protože barva opravdu funguje a rohy jsou suché a bez plísní. Barvou Maxitherm jsme nateřeli tři vnitřní obvodové zdi a je po problému. 

Pospíšilovi

 

Dobrý den, v příloze zasílám foto mého rodinného domku natřeného vaší barvou. Jsem velice spokojena. S pozdraven Vinšová

p. Vinšová, Loučeň

 

Dobrý den, dnes jsem objednala váš nátěr maxiterm do dalšího pokoje. Máme s ním výborné zkušenosti. Před dvěma roky jsme s ním natírali obývák, kde byla pořád velká zima. Po natření se to změnilo, je tam o hodně větší teplo. Náš pokoj je důkaz, že to funguje. Za rok si chceme natřít fasádu. Přeji vám hodně úspěchů. Příkopová V.

p. Příkopová

 

Dobrý den. Bydlíme v řadovém domě a odjakživa byly v rozích obvodových stěn plísně a s instalovanými plastovými okny se problém ještě prohloubil. Nepomáhalo větrání,nástřiky...prostě nic. V roce 2010 jsem se dozvěděl o vašem termoiz. nátěru a risknul jeho koupi . (jelikož není nejlevnější).Můžu s čistým svědomím říct,že to byla velice dobrá koupě. Plísně zmizely a stěny jsou tak nějak teplejší. Koupě se vyplatila a život bez "plísní" je paráda. Věřím,že příští rok budu moci napsat stejně pozitivní zkušenost. Přeji hezký den Bernátek M. 

p. Bernátek

 

Vážená paní Vlková, posílám Vám reference na maxitherm, protože jsem s ním skutečně velice spokojen. Rád bych se podělil se zkušenostmi s použitím této nátěrové hmoty. Mám domek, stará část zdi cihla mezera cihla, přístavba z plynosilikátových tvárnic tl. 30 cm a se špatně odizolovanými překlady. Po výměně oken za plastová nedošlo k výraznějším úsporám topení (plynové UT) a přetrvával výskyt plísní na nejchladnějších stěnách, v rozích místností a na překladech. Od roku 2007 jsem začal maxitherm aplikovat v interierech na obvodových zdech a stropech místností. Výsledek: plísně zmizely, úspory topení min. 20%! Maxitherm mohu jen vřele doporučit. Josef Pich 

RNDr. Pich

 

Jsme s maxithermem velice spokojeni a osvědčil se nám, chceme jej použít ještě do jedné místnosti, takže uděláme další objednávku. Mějte se hezky. S pozdravem Lejsek 

Lejsek

 

Dobrý den, dlouho se vám chystám napsat. Před dvěmi lety jste nám zateplovali vaší hmotou panelák. Když se to projednávalo na domovní schůzi hlasoval jsem proti protože jsem byl jistý, že to nebude fungovat. Po dvou zimách od vašeho zateplení musím napsat, že jsem se spletl. Funguje to dobře topíme míň a teplo v bytech máme. 

p. Šimek

 

Dobrý den, potřebovala bych další balení bíleho maxitermu a k tomu pentraci. Mám zeď, na které se sráží vlhkost při velkých mrazech v zimě. Následně se projevuje na povrchu plíseň. Již v minulosti jsem tento problém řešila, u jiné zdi a Vaším výrobkem se problém odstranil k naprosté spokojenosti. Přijměte můj dík. 

p. Fraňková

 

IN MAXITHERM VERITAS! Je pravdou, že Maxitherm funguje. Je pravdou, že Váš výrobok je neporovnatelne šetrnejší k penaženke zákazníka, než "rýchle" prípravky na báze chloru, ktoré však neriešia príčinu kondenzačnej vlhkosti, tepelných mostov a terciálnych pliesní. V neposlednom rade je pravdou aj to, že je potrebná dovera v nové technologické možnosti, ktore prináša doba a viera vo výrobcu, ktorý svojich zákazníkov nezavádza, čoho dokazom je aj skusenost mojej rodiny - po použití vášho výrobku už viac vlhkostou, kondenzom a pliesnou nefrustrovanej. Vdaka všetkým, ktorý sa pričinili o to, že najlepš?m riešenim problemu je odstranenie jeho pričin. Vrelo odporučam všetkým, ktorý vedia o čom pišem, ale aj tým, ktorý ešte otalaju s jeho kupou. Všetko dobré Maxithermaci! Kužma

p. Kužma

 

Dobrý den, na základě vyzkoušení termoizolačních vlastností Maxithermu na vnitřních interierových obvodových zdí, které jsem natřel bílým Maxithermem loni v červnu, jsem se rozhodl o objednání Maxithermu i na fasádu RD. Plocha hladké fasády je 95 m2, Maxitherm natónujte na odstín TIKKURILA 5014, ve vzorníku NCS je číslo odpovídající tomuto odstínu S0946-Y56R. K tomuto bych rovněž chtěl penetraci MAXIPEN. Předem děkuji. S pozdravem Vladimír Dedek 

p. Dedek

 

Vážená paní Vlková srdečně zdravím. Jistě si vzpomenete na mé problémy s plísní, které jste s vysokou odborností vyřešila a zato Vám moc děkuji. Vřele souhlasím s řadami Vašich spokojených klientů a velmi rád se k nim přidávám. Je to sice poměrně brzy, zima ještě není u konce, ale jsem přesvědčen, že mé problémy byly vyřešeny a určitě si zase objednám některý z Vašich produktů. Mějte se moc hezky a přeji příjemný den. Jan Vrabec, Polička 

p. Vrabec

 

Dobrý den, v létě jsem aplikoval nátěr Maxitherm do místnosti , kde v rozích každou zimu kondenzovala vlhkost a objevovala se plíseň. Musím podotknout, že jsem nátěr dlouho odkládal, protože jsem byl skeptický k tomu, že by nátěr sám o sobě fungoval tak, jak je uváděno na Vašich internetových stránkách. Snad jsem měl i podezření, že ohlasy veřejnosti jsou zmanipulované. Ale manželka naléhala a vzhledem k blížícímu se narození našeho druhého dítěte jsem nátěr koupil a aplikoval. První zima po aplikaci nátěru sice ještě neskončila, avšak již teď musím říct, že moje obavy byly liché. Cenu bych samozřejmě rád viděl o dvě třetiny nižší, ale cena je momentální fakt, se kterým se nedá nic dělat. I přes to ale mohu vzhledem k vlastnostem nátěru, které jsou beze zbytku takové, jak výrobce udává nátěr doporučit. Co se týče srážející vlhkosti a následně vzniku plísní funguje úžasně, až neuvěřitelně. S pozdravem, Ing. Roman Francl, Praha 

Ing. Francl

 

Dobrý den, denně, na každém kroku jsme přesvědčováni, že zrovna ten či onen výrobek musíme mít, protože je srovnatelný se zázrakem... Po takové dlouhodobé masáži a zklamáních se člověk stane skeptickým, nedůvěřivým,... Tak nějak to bylo s Vaším MAXITHERMem. Sugeroval cosi skoro jako zázrak. Váhání prodlužovala ne zrovna nízká cena. Posléze jsme rozhodli zariskovat: Buď ztrátu cca 2.000,- Kč nebo ten zázrak... Náš dům je starší, se všemi nectnostmi dřívějších dob, kdy se na izolace příliš nedbalo. Přes všechna možná a nemožná opatření nás trápila srážející se vlhkost v některých rozích nebo u oken. Začínala s příchodem zimy, ochlazením. Kolem prosince se vlhkost měnila v černé nevzhledné skvrny. A po zimě? Vymalovat. Tak každý rok. Nic nepomoháhalo. V té beznadějné situaci přišel Váš MAXITHERM. Provedli jsme vnitřní aplikaci ve všech místech, kde nás srážení vlhkosti trápilo. Pečlivě, a to zdůraznňuji, přesně podle Vašich rad/návodů. Dnes je 8. března. O vlhkosti či černé plísni nikde vidu. Ani sebemenší flíček! Po letech trápení! Pro jiné raději ještě jednou zdůrazňuji to, co Vy určitě dobře víte: Podmínkou úspěchu je bezpodmínečné dodržení Vašich rad/návodu. Každé ošizení se vymstí. Pokud se technologický postup dodrží, MAXITHERM se projeví jako skutečný zázrak, co nás zbavil letitých problémů s vlhkostí v rozích. Děkuji Vám, děkuji těm všem neznámým, co se o tenhle produkt zasloužili. David Stever

p. Stever

 

Dobrý den v roce 2009 jesm nechal aplikovat termoizolační nátěr Maxitherm dle návodu do pokojů na pensionu v horách / koupelna sádrokarton podhled + stěny v pokoji /. Problémy s kondenzací zmizeli. Teď objednávám další Maxitherm a v nátěrech pokračuji. Kornfeld David

Kornfeld David

 

Dobrý den, na komíně se mi hodně srážela voda, zeď byla mokrá. Nevěděl jsem co s tím. Loni jsem tu zeď natřel vaším nátěrem a od té doby je klid. Zeď vyschla, voda se nesráží. Děkuji. Jahn, Havířov

p. Jahn

 

Dobrý den paní Vlková, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaší ochotu, vstřícnost, rychlé vyřizovaní objednávek. Dále za trpělivé odpovědy na mé dotazy. Jsem velmi spokojená s nátěrovou barvou Maxiterm, která splnila moje očekávání. Natírala jsem obvodové zdi v interiéru, strop a hlavně podlahy, které byly velmi studené, neboť se byt nachází nad sklepem a nyní mohu jen doporučit a předávat jen výborné reference na nátěrovou barvu dalším lidem.

p. Traušková

 

Prajeme vsetko dobré v novom roku. Jeleníkovi, Vaši velmi spokojni zákazníci zo Slovenska

Jan Jelení­k

 

Před 3 lety jsem natíral Maxithermem doma poprvé. Funguje dobře. Dnes objednávám další várku a budu natírat dál.

Závodský

 

Pí . Vlková Dobrý den teprve teď jsem se dostal k tomu abych vám napsal. Provedl jsem nátěr dle Vašeho návodu a jsem zatím velice spokojen. Trošku jsem byl skeptik, ale vše odvolávám Vaše termoizolační barva skutečně izolule teplo. Chaloupku mám na Křivoklátě v Lánské. To kdyby jste jeli kolem a chtěli jsi ji nafotit do vašeho katalogu. Já budu podávat na Vaši nátěrovou hmotu jen kladné reference . Ještě jednou děkuji Konrád

p. Konrád

 

Dobrý den, objednávám další materiál na izolaci zdiva. Děkuji, jsem velmi spokojen a doporučuji dalším osobám.

Ing. Sýkora

 

Dobrý den, ctěla bych poděkovat vaší firmě, jmenovitě paní Vlkové. Objednali jsme si u vás termoizolační barvu Maxitherm a DĚKUJEME za perfektní a rychlé vyřízení objednávky i doobjednávky. Zástupce firmy, paní Vlková, dokáže zodpovědět trpělivě veškeré dotazy, má vstřícný přístup k zákazníkům, firmu reprezentuje na 1*. Kéž by takových firem s takovými zástupci bylo více ....Přejeme hodně úspěchů a ještě více tak spokojených zákazníků j

p. Stuchlá

 

Musím konstatovat ,že se s Maxithermem velmi dobře pracuje a jeho vlastnosti se začínají projevovat. Plísně zmizely , teplota v celém domě je konstantní a všem se kvalita materiálu a barevnosti líbí. O dalších zkušenostech ,o tomto materiálu,se posléze s Vámi podělím. Děkuji

Chládek Jan

 

Dobrý den, Maxitherm včera dorazil a vše je v pořádku.Chtěl jsem Vám poděkovat za Váš přístup, který byl skvělý. Další objednávka určitě bude následovat. S pozdravem Šafránek

Šafránek

 

Vážená paní Vlková, dnes jsem byl celkem mile překvapen při aplikaci Maxithermu, který jsem po stálém naléhání partnerky konečně aplikoval do naší ložnice. Po zaschnutí jsem měřil teplotu na povrchu stěny a oproti nezateplené vedlejší zdi byl rozdíl teplot 1,6 stupně, takže sám na sobě můžu říci zkušenosti co jsem si vyzkoušel. A protože jsem byl spokojen a shodou okolností jsem potkal známého, kterému jsem vše referoval, a doporučil mu aplikaci Maxithermu o jeho bytu.

Kelnar, Kroměříž

 

Dobrý den, objednávám Maxitherm na vymalování dalších místností. V těch, které jsem si vymaloval již před tím topím podstatně méně.

Děkuji Korber

 

Vlastníme starý a poměrně vlhý rodinný dům v němž se dlouhé roky vyskytují plísně. Trápily nás hlavně v ložnic, kde jsme se rozhodli Maxitherm vyzkoušet. Po jeho aplikaci plísně zmizely a již více než rok a půl se neobjevily. Povrch zdí je na dotyk výrazně teplejší a v ošetřené místnosti je celkově vyšší teplota. V letošním roce jsme na základě této zkušenosti zateplili celý dům zvenku.

p. Šimčíková, Říčany

 

Po aplikaci Maxithermu v dětském pokoji, který je orientovaný severně a s jehož vytápěním jsme měli problémy se průměrná teplota v místnosti zvýšila o téměř 3 o C při stejném způsobu a příkonu topení. Jsme spokojení.

p. Šivicová

 

Dobrý deň, tak sa po roku znovu ozývame. S vašim Maxithermom sme velmi spokojný. Plesne, ktoré sme mali vel´mi dlho nám po aplikaci Maxithermu zmizli a už sa neobjavili. V byte máme tiež ovela teplejšie. Celkovo skutočne vel´ká spokojnost.

rodina Zelencova