banner termoizolacni, antikondenzacni nater akcni nabidka receptar prima napadu

Termoizolační nátěr - antikondenzační

Maxitherm SILIKON

MAXITHERM SILIKON

Jedinečné složení tohoto výrobku nemá na českém trhu konkurenci. MAXITHERM SILIKON zachovává všechny pozitivní vlastnosti původního akrylátového nátěru MAXITHERM - výborné termoizolační vlastnosti i dlouhodobý účinek proti plísním. Navíc přidává extrémní prodyšnost, dosažitelnou pouze u silikonových nátěrů.

                                                       

Díky kombinaci vysoce účinného a kvalitního sklokeramického plniva a prodyšné báze s vysokým podílem silikonové emulze MAXITHERM SILIKON:

  • snižuje náklady na vytápění i chlazení budov
  • eliminuje tepelné mosty
  • odstraňuje plísně i samotnou příčinu plesnivění - kondenzaci vlhkosti na zdi
  • zabraňuje tvorbě plísní a řas
  • je vodoodpudivý, zabraňuje průniku atmosferické vlhkosti do fasády
  • snižuje vlhkost zdiva a zvyšuje jeho tepelný odpor
  • je vysoce prodyšný a umožňuje tak odvod vodní páry

MAXITHERM SILIKON má výborné termoizolační vlastnosti a současně účinně brání tvorbě plísní a řas. Má vysokou odolnost vůči průmyslovým škodlivinám, UV záření a povětrnostním vlivům. Vyznačuje se minimální špinivostí a dlouhou životností. Obsahuje ty nejúčinnější biocidní látky v pevné formě, které se neuvolňují do ovzduší a dlouhodobě zústávají a působí v nátěru. Jeho bonusem je jednoduchá aplikace a snadná údržba.

UPLATNĚNÍ V INTERIÉRU

Při aplikaci  v interiéru MAXITHERM SILIKON eliminuje tepelné mosty. Působí dlouhodobě protiplísňově tím, že odstraňuje samotnou příčinu plesnivění - kondenzaci vlhkosti na zdi. Současně svým termoizolačním efektem šetří náklady na vytápění a zajišťuje návratnost finančních prostředků vložených do jeho aplikace.

UPLATNĚNÍ V EXTERIÉRU

Na fasádách budov zajišťuje MAXITHERM SILIKON nižší emisivitu povrchu - pomalejší uvolňování tepla do okolí. Díky tomu výrazně snižuje úniky tepla zdivem a tím i náklady na vytápění objektu. Současně chrání fasádu před UV zářením a povětrnostními vlivy. Zajišťuje vysokou prodyšnost povrchu a je proto vhodný i pro aplikace na fasády historických budov. Na povrchu fasády zabraňuje tvorbě plísní, mechů a řas. Je hydrofobní - vyznačuje se vysokou vodoodpudivostí a nízkou špinivostí.

UPLATNĚNÍ V SYSTÉMU SANACE FASÁD NAPADENÝCH PLÍSNĚMI, MECHY A ŘASAMI

V sanačním protiplísňovém systému MAXITHERM zajišťuje MAXITHERM SILIKON poslední, finální vrstvu s vysokou odolností vůči tvorbě plísní a řas. Je unikátní svou prodyšností, hydrofobností a účinným potlačováním růstu plísní, mechů a řas na zdivu. Jeho působení je účinné a dlouhodobé.


 

 

2009-2011 © Microterm Color s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny a bez prokazatelného souhlasu společnosti Microterm Color s.r.o. je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. teplovodní podlahové topení