Komplexní sanační systém Maxitherm s dlouhodobým protiplísňovým efektem je určený pro použití v exteriérech i interiérech budov. Zajišťuje spolehlivou a dlouhodobou ochranu zdiva proti plísním, řasám a mechům. Jeho aplikace je snadná a účinná. 

ZBAVTE SE PLÍSNÍ VE TŘECH JEDNODUCHÝCH KROCÍCH:

 

1. FUNGISTAT - odstraňovač plísní

Pro prvotní odstranění plísní z napadené zdi. Bezbarvý, vodou ředitelný nátěr. Bez zápachu. Naneste  celoplošně, přímo na plísní napadený podklad. Účinně likviduje široké spektrum plísní, mechů a řas.

Nechte působit 24 hodin.  Po této době jsou plísně bezpečně vyhubené bez rizika dalšího šíření, vdechnutí apod.  Následně celou ošetřenou plochu omyjte vodou.  Odstraňuje plísně na zdi okamžitě, likviduje i jejich hyfy v podkladu Jedná se o první vrstvu, která zdivo vyčistí. Po aplikaci FUNGISTATU je nutné ošetřit zdivo penetrací MAXIPEN a především nátěrem MAXITHERM SILIKON. Pouze on zajistí dlouhodobý účinek proti plísním  a  kondenzační vlhkosti !!

Nakupujte tyto produkty zde.

 

2. MAXIPEN - penetrace extrémně odolná vůči plísním

Obsahuje dlouhodobě působící přísady proti plísním, řasám a mechům. Současně zpevňuje podklad a snižuje jeho nasákavost.

Penetraci naneste celoplošně na suchý, čistý a soudržný podklad.  Nechte působit 24 hod.

UPOZORNĚNÍ: 

TYTO PRVNÍ DVA KROKY JSOU POUZE PŘÍPRAVNOU FÁZÍ A SLOUŽÍ K VYČIŠTĚNÍ ZDIVA OD PLÍSNÍ NA POVRCHU I V HLOUBCE. SAMY O SOBĚ ALE PŮSOBÍ POUZE KRÁTKODOBĚ. K TRVALÉMU ODSTRANĚNÍ PLÍSNÍ JE NUTNÉ APLIKOVAT NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁST TOHOTO SYSTÉMU - MAXITHERM SILIKON !!!!!


Nakupujte tyto produkty zde.

 

3. MAXITHERM SILIKON

Termoizolační antikondenzační  nátěr s dlouhodobým protiplísňovým efektem.

Na Maxipenem napenetrovaný podklad celoplošně aplikujte  Maxitherm Silikon,  ve výrobcem doporučeném množství. Třetí a nejdůležitější krok v našem sanačním programu. POUZE MAXITHERM SILIKON zajistí dlouhodobý účinek proti plísním na zdivu.

MAXITHERM SILIKON CHRÁNÍ POVRCH ZDIVA PROTI PLÍSNÍM A ŘASÁM DLOHODOBĚ A ÚČINNĚ:

Obsahuje pevné biocidní mikročástice, které zůstávají zabudovány v nátěru - nedochází k jejich vymývání ani uvolňování do ovzduší. Obsahuje pouze anorganické složky, které nejsou živnou složkou pro tvorbu plísní a řas. Vytváří mikroskopicky dokonale hladký povrch, na němž neulpívají nečistoty - tzv. samočistící povrch. Má vysokou paropropustnost. Je hydrofobní – odpuzuje déšť i atmosférickou vlhkost. Nejedná se o protiplísňovou barvu! MAXITHERM SILIKON funguje na jiném principu: zvyšuje povrchovou teplotu zdí, tím odstraňuje tepelné mosty, na nichž kondenzuje vlhkost a následně se tvoří plísně. Pokud odstraníte tepelné mosty, zeď přestane vlhnout a tím i plesnivět. Na suché zdi se plísně netvoří. MAXITHERM SILIKON má spolehlivou a především dlouhodobou účinnost.

 
Nakupujte tyto produkty zde.