banner termoizolacni, antikondenzacni nater akcni nabidka receptar prima napadu

Termoizolační nátěr - antikondenzační

Aplikace - tónování

Nevyhovuje vám základní bílá barva? Maxitherm je možné tónovat do cca 7000 odstínů. Z barevné škály doporučujeme vybírat odstíny  světlé až střední intenzity, které nejlépe zachovávají schopnost odrazu tepla.

Tónování do požadovaného odstínu lze za příplatek objednat u nás (v objednávce vyplníte číslo  odstínu do kolonky „poznámky“). Cena tónování je úměrná spotřebě pigmentů a  závisí tedy na sytosti zvoleného odstínu. Obecně platí, čím je odstín světlejší, tím je levnější.

Maxitherm lze také tónovat svépomocí. Tato varianta je ale možná pouze u interiérových aplikací. Důrazně upozorňujeme, že množství přidaného pigmentu nesmí překročit 5% celkového množství Maxithermu, který tónujete (tzn. např. do 5 kg balení Maxithermu lze přidat max. 250 g pigmentu).

Odstíny můžete vybírat např. z těchto vzorníků:

BAUMIT, Caparol, NCS, Dulux, HET, JUB, Keim, Sikkens, RAL, Tikkurila a další.

K výběru můžete také využít vzorník odstínů na našich stránkách:

Ukázka nabízených odstínů

Zobrazení barevných odstínů je pouze orientační a závisí na kalibraci monitoru vašeho počítače.

 

2009-2011 © Microterm Color s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny a bez prokazatelného souhlasu společnosti Microterm Color s.r.o. je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. teplovodní podlahové topení