banner termoizolacni, antikondenzacni nater akcni nabidka receptar prima napadu

Termoizolační nátěr - antikondenzační

Aplikace - pracovní postup


Podkladové plochy musejí být čisté, suché, zbavené prachu a nečistot. Případné esoudržné části předchozích nátěrů či omítek beze zbytku oškrábejte.

Před započetím prací je nutné zapravit nerovnosti omítky, praskliny, drobné otvory a trhliny ve zdivu pomocí špachtle a malířského tmelu, který je třeba důkladně vyhladit.

Nové i vyzrálé omítky je před vlastní aplikací termoizolačního nátěru nutné napustit speciálním penetračním nátěrem. Penetraci nanášíme malířskou štětkou, případně válečkem.

Termoizolační nátěr Maxitherm je připraven k okamžitému použití. Neředíme jej, ani nijak neupravuejeme. Před použitím krátce promícháme – max. 1 minutu při nejnižších otáčkách. Neředíme.

Nanášíme v několika vrstvách tak, aby na 1 m2 zdiva bylo naneseno 300 resp. 400 g Maxithermu. Mezi jednotlivými vrstvami dodržujeme technologickou přestávku min. 12 hodin.

 

2009-2011 © Microterm Color s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny a bez prokazatelného souhlasu společnosti Microterm Color s.r.o. je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. teplovodní podlahové topení