banner termoizolacni, antikondenzacni nater akcni nabidka receptar prima napadu

Termoizolační nátěr - antikondenzační

Využití - další využití

Izolace stropů

Vlastníte rodinný dům s nedostatečně izolovanou střechou? Únik tepla stropem zde představuje významnou část tepelné ztráty domu. Natřete stropy pod střechou termoizolačním nátěrem - snížíte tepelné ztráty, zvýšíte komfort bydlení a výrazně ušetříte na vytápění.

Pod podlahové topení

Uvažujete o podlahovém topení? Základní podmínkou je dobrá izolace podlahy tak, aby nedocházelo k vytápění prostoru pod domem. I zde najde termoizolační nátěr svoje uplatnění. Odráží teplo, které by jinak unikalo podlahou směrem dolů. Může fungovat samostatně nebo v synergickém efektu s izolačním polystyrénem.

Termoizolačním nátěrem můžete ošetřit celý dům nebo pouze nejvíc exponované části - severní zdi, stropy pod střechou nebo podlahy. Pozor, Maxitherm® není všemohoucí a neodstraní technologické vady stavby – praskliny, rozjeté spáry či nesoudržný podklad. Opravte tyto závady před aplikací nátěru.

 

2009-2011 © Microterm Color s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny a bez prokazatelného souhlasu společnosti Microterm Color s.r.o. je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. teplovodní podlahové topení