banner termoizolacni, antikondenzacni nater akcni nabidka receptar prima napadu

Termoizolační nátěr - antikondenzační

Aplikace - popis

Aplikace termoizolačního antikondenzačního nátěru Maxitherm je velice jednoduchá. Obsah kbelíku po otevření důkladně promícháme. Nanášíme na čistý, suchý, odmaštěný, vrstev předchozích nátěrů zbavený, předem připravený podklad. Natíráme jako klasické barvy – malířskou štětkou, válečkem nebo bezvzduchým stříkáním. Mezi jednotlivými vrstvami musíme zachovat technologickou přestávku 12 – 24 hodin v závislosti na teplotě a vzdušné vlhkosti. 
Maxitherm® před aplikací promíchejte ale neřeďte – je distribuován ve finálním stavu. Před aplikací natřete zeď vhodnou penetrací – zvýší přilnavost nátěru a sníží jeho spotřebu. Doporučujeme zvolit naši penetraci Maxipen (lze objednat společně s Maxithermem). Oba výrobky se vzájemně velmi dobře doplňují a navíc máte zaručenu jejich 100% kompatibilitu.


Hlavní zásady při aplikaci termoizolačního nátěru Maxitherm®

  • Maxitherm®se dodává ve finálním stavu, před aplikací jej neřeďte, pouze důkladně promíchejte
  • Před aplikací zeď ošetřete fungicidní a dezinfekční penetrací Maxipen
  • Při aplikaci není podstatný počet nanesených vrstev, ale celkové nanesené množství Maxithermu na 1 m2, které je uvedeno v návodu na aplikaci. Doporučujeme tedy přesně změřit plochu, na niž aplikaci provádíte, odvážit si potřebné množství Maxithermu a toto množství beze zbytku na plochu nanést. Lhostejno kolika vrstvami.
  • Mezi jednotlivými vrstvami dodržujte dvanácti hodinovou technologickou přestávku
  • Při venkovní aplikaci nesmí klesnout teplota pod 7 oC . Platí pro celou dobu aplikace a 48 hodin po jejím ukončení.
  • Aplikaci je vždy nutné provést na celou plochu zdi. Rozhodně nestačí ošetřit jen část zdiva.
  • Maxitherm pracuje na principu odrazu tepla. Pro dosažení optimálního účinku je nutné, aby byl  vždy poslední, koncovou vrstvou na zdivu. V případě přetření jinými nátěrovými hmotami, překrytím  tapetou atp. výrazně snížíte odrazivost a tím jeho termoizolační i antikondenzační efekt.


Podrobnější informace naleznete zde:

 

2009-2011 © Microterm Color s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny a bez prokazatelného souhlasu společnosti Microterm Color s.r.o. je zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. teplovodní podlahové topení